« Srpanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
RASPORED ZVONA
0. sat 6:55 - 7:40
1. sat 7:45 - 8:30
2. sat 8:35 - 9:20
Veliki odmor
3. sat 9:35 - 10:20
4. sat 10:25 - 11:10
5. sat 11:15 - 12:00
6. sat 12:05 - 12:50
7. sat 12:55 - 13:40
8. sat 13:45 - 14:30
9. sat 14:35 - 15:20
Ravnateljica škole: MARIJA DEVIĆ
Stručni suradnik - pedagog: NIKOLA RADIŠIĆ
Stručni suradnik - knjižničar: MARTINA VEBER (JELENA MIŠKIĆ)
Tajnica škole: MONIKA ANTUNOVIĆ
Voditeljica računovodstva: ELVIRA CVITKOVIĆ
Učiteljice razredne nastave u MŠ Ilača:
SNJEŽANA GROZNICA - 2.a razred
Razrednici u MŠ Ilača:
IVANA LABAJ (MARINA JOZINOVIĆ) - 5.a razred
JOSIP VUK - 6.a razred
ZLATANA ZLATARIĆ - 7.a razred
ANICA PEULIĆ - 8.a razred
MILICA LAZIĆ - 3. b i 4. b razred
ALEKSANDRA ZUBER - 1.b i 2.b razred
Razrednici u PŠ Banovci:
MARIJA TADIĆ - 7.b razred
SANDRA MOMČILOVIĆ- 8.b razred
BILJANA IKIĆ - 6.b razred
MIHAELA ZEC - 5.b razred
Učiteljica razredne nastave u PŠ Vinkovački Banovci:
ANDREJA JAVOROVIĆ - 3.c i 4.c razred
Predmetna nastava:
HRVATSKI JEZIK: Senija Komić, Maja Lip, Marina Jozinović
GLAZBENA KULTURA: Pamela Mihaljević, Maja Podrugović
LIKOVNA KULTURA: Žanna Erdelji
ENGLESKI JEZIK: Anica Peulić, Katarina Lovaković, Filip Šarić
MATEMATIKA: Helena Lukadinović, Biljana Ikić
PRIRODA: Mirela Kuhar, Mihaela Zec
BIOLOGIJA: Mirela Kuhar, Mihaela Zec
FIZIKA: Gorana Lukić, Maja Podrugović
KEMIJA: Mirela Kuhar, Adrijana Popović
POVIJEST: Ivana Labaj (Marina Jozinović), Snežana Marković
GEOGRAFIJA: Marko Čurčinac, Marija Tadić
TEHNIČKA KULTURA: Dinka Vukić
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA: Snežana Marić, Saša Kuzmanović
NJEMAČKI JEZIK: Zlatana Zlatarić
INFORMATIKA: Helena Lukadinović, Mija Klisurić, Maja Podrugović
VJERONAUK - Rimokatolički: Josipa Posavac, Josip Vuk
VJERONAUK - Pravoslavni: Nikola Gvozdenović
SRPSKI JEZIK: Sandra Momčilović
Tehničko osoblje:
SLAVICA GELEMANOVIĆ (Zdenka Čurčinac) - kuharica
IVANA ĆURĆINAC - spremačica
GORAN NIKOLIĆ - domar
BARICA POSAVAC - spremačica
MILANKA TOMIĆ - spremačica