Učenjem do cilja

U  našoj školi mnogi učenici, koji to žele, idu na dodatnu nastavu iz različitih predmeta. Za takve učenike organizirana su natjecanja koja počinju početkom drugoga polugodišta. Prva su po redu školska natjecanja, a zatim tko postigne određeni postotak rješenosti testa bude pozvan na županijsko natjecanje .

Učenice Elma Omerović i Melani Tulić bile su pozvane na Županijsko natjecanje u poznavanju hrvatskoga jezika, s mentoricom profesoricom Senijom Komić. Na natjecanju u OŠ Josipa Kozarca u Vinkovcima okupilo se 33 učenika sedmoga razreda i 30 učenika osmoga razreda iz cijele županije.
    Test koji su pisale bio je prilično zahtjevan, ali rezultate koje su postigle su odlični.

Elma Omerović

Također su učenice naše škole Melani Tulić i  osmašica Nikolina Petrović pozvane na Županijsko natjecanje u poznavanju povijesti, s mentoricom profesoricom Ivanom Vranješ i ponovno osvjetlale obraz našoj školi osvojivši, Melani Tulić 11.mjesto, a Nikolina Petrović 8.mjesto. Test koji su pisale tražio je veliku koncentraciju jer se moralo logički zaključivati.

Melani Tulić

Ovo su zaista sjajni rezultati koji pokazuju kako se učenici trude i uče jer su svjesni da će im znanje uvijek dobro doći.