Dramci na djelu

Na međuopćinskoj smotri LiDraNo 2017. u scenskome izrazu sudjelovao je Branimir Kuveždić, učenik 8. razreda naše škole.

Smotra se održala u OŠ Dragutina Tadijanovića u Vukovaru. Sudjelovali su dramci iz osnovnih škola iz Vukovara. Zanimljivost je da je naša škola bila jedina koja je stigla na smotru i da nije iz Vukovara, nego iz  okolnih mjesta.

Od 29 prijavljenih izvedbi samo je jedna bila skupna, a ostalih je 28 bio pojedinačni scenski izraz, dakle učenicima je draže govoriti monologe ili poeziju nego nastupati u skupnim dramskim predstavama.

Meuđuopćinsko povjerenstvo izabralo je osam izvedbi koje će vukovarski kraj predstavljati na županijskoj smotri u veljači u Vinkovcima.

Sara i Branimir čitaju program i razbijaju tremu pred nastup

Iako je uživljeno i vrlo odmjereno interpretirao stihove Ivana Minattija, pjesmu, Nekoga moraš voljeti, naš se Branimir nije našao među izabranima koji idu dalje. Druženje i boravak u školi u Vukovaru bili su ugodni i zanimljivi.

« Srpanj 2017 »