Veliko srce Ilačana

Posljednji dan nastave za učenike i učitelje naše škole, ali i za sve Ilačane, bio je u humanitarnome ozračju.

Sve je započelo „Vožnjom sa srcem“ – biciklijadom  ilačkim ulicama u koju su se uključili učenici, učitelji, roditelji i  svi Ilačani koji su mogli i željeli podržati našu akciju.

Školska priredba, koja je pokazala presjek rada učenika u izvannastavnim aktivnostima, završila je već uobičajenim svečanim oproštajem od osmaša.

Humanitarna akcija nastavljena je i nakon školske priredbe, a sav prihod namijenjen je bivšoj učenici naše škole, oboljeloj Sandri Križan i njezinoj obitelji. Zahvaljujemo svima koji su svojim radom i novčanim prilozima sudjelovali u humanitarnome danu i tako pokazali da Ilača i Ilačani imaju veliko srce.

« Svibanj 2017 »